bikeportal.org.ua

XC Bikeshop. Открытие сезона. 2013

Положение

Важная информация!
Участники, будут застрахованы АЗОВ СК АТЗТ от несчастного случая. Все, кто оставил данные для страховки, будут застрахованы. Ввиду маленького количества желающих застраховаться, страхового агента на регистрации не будет.  Дата окончания приема данных для страховки - 11.04.2013 в 10:00. Участники, уже имеющие страховку могут не указывать персональные данные. Участники, отказавшиеся от страховки, на старте должны подписать отказ.  Данные будут переданы только страховой компании и не будут доступны третьим лицам.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення вiдкриття сезону XC Bikeshop 13.04.2013
м. Новомосковськ .

IMG_1559_1 IMG_1559_1

1. Мета завдання
1.1. Змагання проводяться з метою:
- визначення найсильніших спортсменів;
- залучення молоді, осіб середнього та старшого віку до систематичних занять велоспортом;
- пропаганда здорового способу життя серед населення.

2. Місце і час проведення
2.1. Крос-кантрі проводяться у місті Новомосковську, Марьяновская гора.
Регистрація з 09-30 до 10-30
Просмотровий круг з 10-40 до 11-00
Святкове відкриття кросу 13.04.2013 р. о 11-10
Старт Юниоры о 11-20
Старт Девушки о 11-21
Старт Ветераны 40+ о 11-22
Старт Любители о 12-30
Старт Эксперты о 13-30 або 14-00

Нагородження о 16-00

3. Керівництво змаганнями
3.1. Загальне керівництво кросом, його підготовку та проведення здійснює оргкомітет. Головний суддя змагань Пасицельский О. Є. Головний хронометрист Хренов В. Судья на старте Пасицельска Н. Ю.

4. Дистанція та групи учасників
4.1. Змагання проводяться на дистанціях:
ЭКСПЕРТЫ 8 кругов по 3 км время 1:30-1:40
ЛЮБИТЕЛИ 6 кругов время 50-60 хвл
ВЕТЕРАНЫ 40+ 5 кругов время 50-60 хвл
ДЕВУШКИ 5 кругов время 50-60 хвл
ЮНИОРЫ 4 круга время 50-60 хвл

4.2. Оргкомітет може змiнити кiлькiсть кругiв. Стартове вишиковування по рейтингу.
4.3. Після стартової побудови суддья оповістить номери і прізвища учасників. Учасники не підтвердили своєї присутності на стартовій побудові - до старту не допускаються.

5. Учасники змагань
5.1. До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі, що мают підготовку; належну екіпіровку (шолом), технічно справний велосипед с розмIрами колес 26", 28", 29" з працюючими ручними гальмами. Оргкомiтет залишає за собою право на недопуск учасника, велосипед якого не задовольняє технiчним вимогам. Учасник, на трасi без шолома – ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.
5.2. Стартовий внесок 40грн, для дiвчат 20грн, для дiтей безкоштовно.
5.3. Буде здійснено страхування учасників. Учасники, які вже мають страховку можуть не вказувати персональні дані. Учасники, які відмовилися від страховки, на старті повинні підписати відмову. При реєстрації необхідно вказати персональні дані, а саме

-Прізвище Ім'я По батькові
-номер паспорта
-дата народження
-IНН

5.4. Учасники змагань, яким немає 18 років, повинні мати з собою копію свідоцтва про народження, з письмовим дозволом батьків.
5.5. Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я і адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що відбивається в підписуваній їм розписці встановленого зразка. Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Попередня реєстрація здійснюється на сайті http://bikeportal.org.ua . Для здобуття номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.
5.6. Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право зажадати пред'явити номер у будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і тому подібне), гонщик, проїжджаючи мимо контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
5.7. Після реєстрації кожен учасник отримує комплект харчування. Впродовж всієї гонки буде організована роздача гарячого чаю. Так само буде організовано продаж їжі.

6. Порядок проходження дистанції
6.1. Після старту гонщики проходят по дистанції певну організаторами кількість кругів. Старт круга закривається в разі проходження фінішу гонки лідером відповідної категорії. Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається по кількості пройденних повних кругів і часу, витраченій на їх проходження.
6.2. Правилами змагань дозволено пересування по трасі лише офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється строго у визначеному організаторами напрямі.
6.3. "Зрізання" маршруту, шляхом виходу за межі траси строгий заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ, залежно від тяжкостi провини. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати жодних переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.
6.4. Лідирування дозволене, але лише в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонене.
6.5. Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, що спішилися. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проєзжаємой частини траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.
6.6. Гонщики, що обганяються на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Ті, що обганяють повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, що обганяє.
6.7. Коли два гонщики борються за місце на трасі, той, що лідирує не зобов'язаний поступатися позицією що обганяє (за винятком «кругів»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху що обганяється і будь-які торкання (тілом або частямі велосипеда), з метою перешкодити руху. Що обганяє, у свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
6.8. Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи і інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для запобігання, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.
6.9. Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і живлення. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

7. Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
7.1.Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоне учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і заміну частин велосипеда . При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншим гонщикам. Не виконання цієї умови може спричинити запобігання і штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Окрім цього на дистанції в місцях живлення можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент і допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

8. Нагородження
8.1. Учасники, що посіли I, II, III місця в абсолютній першості на дистанціях, нагороджуються грамотами, медалями та цінними призами оргкомітету. Мiсця з IV по X в категорii Любители нагороджуються грамотами. Учасник, що зайняв призові місця у двох категоріях, нагороджується цінними призами тільки в тій, в якій був зареєстрований попередньо.

9. Фінансування
9.1. Витрати на організацію і проведення змагань за рахунок Новомосковської федерації велоспорту. Президент Пасицельский О. Є.
9.2. Витрати на нагородження переможців за призові місця - за рахунок магазину ВЕЛО та магазину Bikeshop.
9.3. Витрати на оплату суддів, оплата медичного персоналу, виготовлення номерiв за рахунок внескiв.
9.4. Інформаційна підтримка – Інтернет магазин www.bikeshop.dp.ua, bikeportal.org.ua

10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

10.1. В разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і так далі), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. В цьому випадку, фінальний протокол оформляється по результатах на момент ухвалення рішення про відміну.

Как добраться


IMG_1774aa IMG_1774aa

IMG_2050aa IMG_2050aa

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання. Оргкомітет.

 

Комментарии 

 
#1 Ромчик 28.03.2013 18:00
Ошибочка:
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення закриття сезону XC Bikeshop 13.04.2013
м. Новомосковськ .
 
 
#2 Anna 28.03.2013 18:42
Цитирую Ромчик:
Ошибочка:
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення закриття сезону XC Bikeshop 13.04.2013
м. Новомосковськ .


Вот так всегда((( Сейчас исправлю, спасибо
 
 
#3 Prizrak 28.03.2013 22:00
Нет регистрации?
 
 
#4 Anna 29.03.2013 09:22
Цитирую Prizrak:
Нет регистрации?

Уже есть, можно регистрироваться
 
 
#5 Kardan 29.03.2013 09:26
А де пунк- *Відмовитись від страховки* ?
 
 
#6 Ромчик 29.03.2013 09:57
Укажите,пожалуйста,стоимость страховки и страховую компанию.
 
 
#7 Anna 29.03.2013 16:28
Цитирую Геолог:
А де пунк- *Відмовитись від страховки* ?


Уже есть
 
 
#8 Anna 29.03.2013 16:29
Цитирую Ромчик:
Укажите,пожалуйста,стоимость страховки и страховую компанию.


Страховая АЗОВ СК АТЗТ, за страховку отдельно доплачивать не надо.
 
 
#9 -Д и з е л ь- 30.03.2013 16:51
не увидел со скольки лет начинается ветеранская категория? раньше было с 35, а сейчас?
 
 
#10 Anna 02.04.2013 11:32
Цитирую -Д и з е л ь-:
не увидел со скольки лет начинается ветеранская категория? раньше было с 35, а сейчас?


Сейчас с 40ка. Но жестких ограничений нет, можете зарегистрироваться в категории Любители.
 
 
#11 SkyFuZ 09.04.2013 22:51
А продукция НУТРЕНДа будет продаваться на стартовой поляне??
 
 
#12 run 10.04.2013 16:08
Цитирую SkyFuZ:
А продукция НУТРЕНДа будет продаваться на стартовой поляне??

Да.
В районе финишной линии.
Особо раскладываться не буду - все будет лежать в машине, но, скорей всего будет бесплатный Unisport на разлив яркого цвета - это и будет ориентир куда обращаться

можно заказать заранее - будет скидка 15%.
0503209422
0676320826
Александр
 
 
#13 SkyFuZ 10.04.2013 23:56
Цитирую run:
Цитирую SkyFuZ:
А продукция НУТРЕНДа будет продаваться на стартовой поляне??

Да.
В районе финишной линии.
Особо раскладываться не буду - все будет лежать в машине, но, скорей всего будет бесплатный Unisport на разлив яркого цвета - это и будет ориентир куда обращаться

можно заказать заранее - будет скидка 15%.
0503209422
0676320826
Александр


Ок, тогда мне:
Gutar 1шт.
Carbosnak 2 шт.
TurboSnack 1шт.
 
 
#14 СНГ 12.04.2013 13:05
Цитирую SkyFuZ:
Цитирую run:
Цитирую SkyFuZ:
А продукция НУТРЕНДа будет продаваться на стартовой поляне??

Да.
В районе финишной линии.
Особо раскладываться не буду - все будет лежать в машине, но, скорей всего будет бесплатный Unisport на разлив яркого цвета - это и будет ориентир куда обращаться

можно заказать заранее - будет скидка 15%.
0503209422
0676320826
Александр


Ок, тогда мне:
Gutar 1шт.
Carbosnak 2 шт.
TurboSnack 1шт.

Вот и медалисты определяются
 
 
#15 SkyFuZ 12.04.2013 17:12
Харьковчани!! если есть два свободных места в машине Дайте знать!!!
 
 
#16 Alejandro 12.04.2013 19:46
Кто подскажет до какой станции ехать на электричке с Днепропетровска?
 
 
#17 SkyFuZ 12.04.2013 22:10
Цитирую SkyFuZ:
Цитирую run:
Цитирую SkyFuZ:
А продукция НУТРЕНДа будет продаваться на стартовой поляне??

Да.
В районе финишной линии.
Особо раскладываться не буду - все будет лежать в машине, но, скорей всего будет бесплатный Unisport на разлив яркого цвета - это и будет ориентир куда обращаться

можно заказать заранее - будет скидка 15%.
0503209422
0676320826
Александр


Ок, тогда мне:
Gutar 1шт.
Carbosnak 2 шт.
TurboSnack 1шт.

Прошу прощения, но я отменяю свой заказ... т.к. меня на гонке не будет.... наш транспорт неожиданно обломался...
 
 
#18 Nastya10 27.03.2014 16:48
В этом году хочу поехать с юниорами так говоря попробовать .Но чучуть боюсь.Подскажите юниорам трасса сложная ?????И стоит ли пробовать?
 
 
#19 vak 27.03.2014 17:00
Цитирую Nastya10:
В этом году хочу поехать с юниорами так говоря попробовать .Но чучуть боюсь.Подскажите юниорам трасса сложная ?????И стоит ли пробовать? ;-)

насколько я знаю, в 2014 году Байкшоп не будет проводить свои традиционные гонки на Марьяновской горе
 

Інформація

XC Bikeshop. Открытие сезона. 2013
13.04.2013
Новомосковск
Положение
Трек трассы
Регистрация
Список зарегистрированных
Еда на гонке
Online-трансляция
Результаты (92)
bikeportal.media:
Фото та відео (6)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (3 / 10.0)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників (1)

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/1819
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

25.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.387286901474