bikeportal.org.ua


Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
ВнизСтраница: 1...345678910
Сообщения темы: Категории гонщиков
#31694
Re:Категории гонщиков 25/10/2017 08:49 Репутация: 6
Kazanches
Для новачків ж і є спрощена траса. Ніхто не кидає новачків на дропи, рок гардени і тд))) Часто навіть жаліються що дуже спрощена.
А що взагалі хотілось би бачити на змаганнях окрім траси? Бо з трасою питання складне, хтось новачок, але їде нормально в гору і тех елементи більш менш... а хтось тільки бачить підйом і вже пішки йде і сам вигляд якоїсь елементарної з'їжджалки вже наводить страх, тобто майже нереально зробити трасу яка підійде всім новачкам.
Merck
Merck
Протуровець
Постов: 334
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :40
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31695
Re:Категории гонщиков 25/10/2017 11:44 Репутация: 0
ну тут да, согласен))

из того, что хотелось бы видеть (возможно уже что-то реализовано):
- оформление страховки на месте
- минимальный инструктаж по подготовке велосипеда к гонке (о том, что можно катать на 2атм и круто ехать, узнал перед стартом от скилловых чуваков)
- можно как-то отмечать после гонки количество перворазовых катальцев и благодарить их за участие. Такое внимание всегда будет приятно, особенно тем, кто вобще со стороны.
- лотерея с символичными призами среди всех участников - тоже очень хорошо заходит))
- какая-то ачивка для тех, кто проехал 100% этапов за доп плату
- анонсы и промо кк-кэмпов, тренировок, разных ивентов
- какое-то неформальное афтерпати
Kazanches
Kazanches
Молодой
Постов: 4
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :33
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31696
Re:Категории гонщиков 25/10/2017 12:54 Репутация: 26
Merck писал(а):
На рахунок ГГ і інших.
На захист GG можу сказати - ЛКУ можна проводити майже по будъ-якій їх трасі. (хіба що окрім Пущі, Міністерки і ПДНv3)
"Проїдь або помри" - це не про їхні тех.елементи.
"Проїдь швидко і фаново, або проповзи помаленьку" - це про них. І навіть якийсь стрьом досить безпечний при падіннях.
Бант
Бант
Протуровець
Постов: 371
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :42
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31702
Re:Категории гонщиков 25/10/2017 16:26 Репутация: 6
Бант писал(а):
Merck писал(а):
На рахунок ГГ і інших.
На захист GG можу сказати - ЛКУ можна проводити майже по будъ-якій їх трасі. (хіба що окрім Пущі, Міністерки і ПДНv3)
"Проїдь або помри" - це не про їхні тех.елементи.
"Проїдь швидко і фаново, або проповзи помаленьку" - це про них. І навіть якийсь стрьом досить безпечний при падіннях.


Я тільки ЗА, щоб траси були різні Десь може бути стрьом, а десь фаново і безпечно. Я проти тотального спрощення трас заради масовості... особливо враховуючи що масовість це не гарантує. Нехай траси будуть різні, а кожен обирає що йому до смаку. Просто на ЛКУ якщо етап позиціонується як з фановою трасою, то вона дійсно має бути одна з найфановіших в країні, якщо технічна, то одна з найтехнічніших, якщо ригатєльна, то...)))

Ми собі вирішили поки що так, не спрощувати трасу, а робити просто окремий івент з трасою для всіх. В нас це буде розділка "Шпанка", за день до марафону чи ХСО будемо робити розділку, там учасники можуть безпечно прокачувати скілл і при цьому їхати швидко, а не повзти як черепашка))) Тобто там швидко, весело, безпечно. А хто вже готовий до більшого, велкам в Карпову.
Як показала практика, цю розділку можуть проїхати навіть дівчата які перший раз беруть участь в змаганнях і ще толком на бровку заїхати не можуть... але в той самий час вона цікава і тим хто валить, в лідера середня за 30км\г)) це при тому що там повно поворотів, ямок, спусків\підйомів. Але як зробити щось аналогічне на ХСО трасі, я собі не уявляю, щоб одна траса була всім однаково цікава.
Merck
Merck
Протуровець
Постов: 334
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :40
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31707
Re:Категории гонщиков 26/10/2017 10:18 Репутация: 2
Не треба розділяти фаново та технічно, фанові траси також складні технічно і стрьому вистачає, особливо коли треба проходити елементи на швидкості, а не сповзаючи як краб. Не треба додавати ригалово заради ригалова, наприклад підйом з великим набором можна зробити тупо в лоб, а можна зробити серпантин як мурашник на львівській трасі або як у Кривому Розі.
gans
gans
Молодець
Постов: 17
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :48
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31710
Re:Категории гонщиков 26/10/2017 14:34 Репутация: 6
gans писал(а):
Не треба розділяти фаново та технічно, фанові траси також складні технічно і стрьому вистачає, особливо коли треба проходити елементи на швидкості, а не сповзаючи як краб. Не треба додавати ригалово заради ригалова, наприклад підйом з великим набором можна зробити тупо в лоб, а можна зробити серпантин як мурашник на львівській трасі або як у Кривому Розі.
Ми так і намагаємось робити. Але потім одні кажуть "мало техніки, підйоми складні, але не ригательні"... іншим навпаки "аааа, нашо таке робити ,тут тож вбитись можна, нащо такі підйоми що в них пішки йшов"))) тобто як не крути, а комусь траса фанова і безпечна, і в той же час для інших стрьом і ригалово.
Зараз вже стало якось простіше, намагаємось донести до людей, що щоб їхати підйоми, то треба тренуватись, щоб їздити перешкоди, треба тренуватись... а якщо не тренувався, можна і пішки пройтись, нічого зазорного в цьому немає - здається починають це розуміти. Тобто спонукаємо людей до прокачки скілла, а не підлаштовувати трасу під кожного.
Merck
Merck
Протуровець
Постов: 334
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :40
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31756
Re:Категории гонщиков 30/10/2017 22:44 Репутация: 4
Вважаю що незалежно від траси складна/проста, швидка/повільна, важка/легка в змаганнях темп задають суперники, якщо буде побудована найкрутіша траса, але на неї ніхто не проїздить, навіщо така траса? Якщо траса проста, але учасники дуже сильні хоч вона буде взагалі плокач учасникам доведеться викластись на повну. А якщо траса надто складна с технічної точки розу або з точки зору набору, це буде не важливо так як опоненти виявляться непідготовленими до такого через що лідер може взагалі усе пройти пішки. Треба не забувати що все робиться людьми для людей, якщо кількість учасників с кожним роком зменшується то треба змінюватись, якщо не помічати цього, вийде таке що кількість організаторів буде більшою за відвідувачів!
Khlopov
Khlopov
Команда ВР
Постов: 81
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :36
Последнее редактирование: 30.10.2017 22:46 Редактировал Khlopov.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31758
Re:Категории гонщиков 31/10/2017 11:12 Репутация: 6
Khlopov писал(а):
якщо кількість учасників с кожним роком зменшується то треба змінюватись, якщо не помічати цього, вийде таке що кількість організаторів буде більшою за відвідувачів!
А хто сказав що кількість учасників змінилась від того що змінились траси? Якщо порівнювати теперішній стан з 2005-2010 роками наприклад, то тоді був бум МТБ, всі купували "горнік"))) відповідно і всі змагання були для "горніка".
Зараз люди дізнались що окрім горніка, є ще шосе, тріатлон, бревети, ДХ, ендуро і тд і тд і тд... хтось взагалі зрозумів що спорт це не його і він кайфує від туризму. В мене багато знайомих почали бігати і на велі просто катаються, а змагання тільки бігові.
Тобто люди не закинули велосипед зовсім, просто вони розширили кругозір, спробували різні дисципліни і зрозуміли що саме МТБ в вигляді ХСО та\або ХСМ це не те що їм потрібно на даному етапі.

Розглянемо тепер хто зараз катає ХСО і ХСМ, в основному це люди які полюбили цю дисципліну, яким подобаються фізично і технічно складні траси, яким треба щоб після підйому коли темніє в очах потім була технічно складна ділянка... яким треба марафон по складному рельєфу, з сінглтреками, камінням, з підйомами в горизонт і тд..

Розглянемо варіант що ми зараз спростили траси, повернулись в 2005 рік, вішаємо розмітки в парках і лісах по витоптаних грибниками тропах. Від цього люди закинуть тріатлон, бревети, туризм, біг і тд і всі ломануться в кантрі? Ох, я дуже сумніваюсь)))
Це сподобається тим хто зрозумів що він кантріла і він хоче щоб на підйомі темніло в очах, а потім як редь розвиднілось перед ним вже рок гарден? Сумніваюсь.

Що отримуємо в результаті? Приток нових людей відсутній. Ті хто полюбили ХСО/ХСМ поїдуть на закордонні старти, для цього зараз візи не потрібні, з добиранням проблем немає, а ціна харчування і проживання не сильно відрізняється від української, а якість часто ліпша... єдине що хоч якось стримає деяких учасників, це набагато більший стартовий внесок на закордонних стартах... але дійсно, коли в Україні вийде що кількість організаторів більша за кількість учасників, то краще проїхати 2-3 закордонних старти, ніж 5 українських.
Merck
Merck
Протуровець
Постов: 334
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :40
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31759
Re:Категории гонщиков 31/10/2017 11:19 Репутация: 7
Рок-гардени і супер-техніка після підйомів з потемнінням в очах - це точно не збільшисть кількість учаників.
У нас дуже часто будують таке, що просто страшно їхати. Досвідчені рєбята на досвіді проскочать, а інші - як пощастить.

Закордоном на марафонах немає місць, де тупо пздц, стоїш і молишся. Там все проїжджається, тільки швидкість різниться.

Хлопов правильно каже, немає сенсу від траси, на якій змагається 10 гонщиків... В мене такі старти визимають "униніє", краще вже просто в гори поїхати. Тому треба робити так, щоб люди були.

Тому ЛКУ треба робити в таких міісцях, де є місцеві учасники, і куди не надто важко добиратися з інших міст. Тому я і голосував за 2 етапи в Києві... ЛКУ з 50 учаниками - це не то пальто.
Serik
Serik
Експерт
Постов: 93
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Львів Возраст :32
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31760
Re:Категории гонщиков 31/10/2017 11:43 Репутация: 37
Merck писал(а):
[quote]Khlopov писал(а):
Приток нових людей відсутній

в сложные ЛКУ трассы - возможно и да. в относительно простые трассы - нет. конкретно у нас нормально так (5 чел при 50 участниках - 10 процентов) новых лиц появилось за последний год. просто нужно чуть больше, чем простая\сложная трасса и проведенная на них гонка
amers
amers
Протуровець
Постов: 347
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :38
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31761
Re:Категории гонщиков 31/10/2017 13:52 Репутация: 6
Serik писал(а):
У нас дуже часто будують таке, що просто страшно їхати. Досвідчені рєбята на досвіді проскочать, а інші - як пощастить.
А де в нас таке? От просто заради цікавості? Єдина траса де мені реально сцикотно, це Шахта. Там є місця що вверх виїхати треба реально ввалювати і це я не про підйом смерті, він то з горем пополам їдеться, а заїзди на "дамби" мені не давались... так само дроп добряк, це для мене перебор... але все інше фанове і прикольне.

Всі інші траси в Україні де я був, нормально їдуться, при тому що я кантрі не катаю і не треную. Звісно я їхав не в гоночному режимі, але факт лишається фактом, все доволі просто проїжджається поки їдеш своїм темпом і по своїх можливостях. Є буквально кілька елементів які я не їду чисто через психологічну перепону.

Ну і в мене намінточку не карбо вел на 29 колесах, а 26 на вібрейках))) На мою думку в Україні таких трас що прям стрьом-стрьом, практично і немає. То що і куди спрощувати, якщо все і так доволі таки просто?
Робити з ХСО катання по лісі? Ну так є всякі сотки грунтові, це набагато цікавіше ніж нарізати кола по стежкам, по якійсь тіпа рульожці з двома горбочками.

Хто думає що справа в трасах, так хіба проблема взяти лопату і розвалити всі тех елементи через які люди нібито не приїжджають на гонку? Хіба проблема прибрати ригатєльні підйоми? Робіть, спрощуйте, побачимо що з того вийде
Merck
Merck
Протуровець
Постов: 334
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :40
Последнее редактирование: 31.10.2017 13:53 Редактировал Merck.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31762
Re:Категории гонщиков 31/10/2017 18:12 Репутация: 5
Как-то плавно разговор отошел от темы самой организации гонок. Мне кажется, что изначально пост Василия об отказе делать гонки в подобном ключе касался отнюдь не трасс... А именно организации самой гонки, и окончательного выхлопа для оргов и спонсоров. Я повторюсь, этапы ЛКУ должны быть конфеткой, для нас - участников, зрителя, и организатора. Не нужно 10 этапов в зажопинсках, нужны элитные этапы. Если бы я брался к примеру за организацию этапа, я бы в первую очередь отдавал себе отчет в том, что ни при каких обстоятельствах, доходы от стартовых никак не покроют расходы на саму гонку, если хочу конфетку, а не фантик с под нее.

Понимаете? Вот зная сегодняшние этапы ЛКУ, я никак не могу понять, зачем они там?! фтфк? Вот не понимаю. Статистика же говорит, что туда не едут много людей. И в следующем году я снова туда не поеду... Но они есть ))

Я за мир! Но согласен с Васей, что спонсорам и оргам нет выхлопа от этого. Какой тогда смысл от этого? Хотя лично мне этап ЛКУ Киев очень был по душе. Все было красиво!
Andrii Hrytsenko
Andrii Hrytsenko
Еліта
Постов: 167
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Кривой Рог Возраст :39
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31763
Re:Категории гонщиков 31/10/2017 19:24 Репутация: 81
Мне хотелось бы уточнить, Зажопинск это Сумы, Лопушанка, КРог, Винница или Ровно?
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31764
Re:Категории гонщиков 31/10/2017 21:17 Репутация: 81
С первого этапа ЛКУ и по сегодня Киев, кроме количества населения и удобной логистики не заслужил права принимать более одного этапа. Тут что, уникальные трассы или супер уникальные по организации гонки проявились?
Да, изменения в методах проведения, трассах, политике PR безусловно нужны, и мы будем об этом говорить после публикации календаря ЛКУ на следующий сезон.
Но я обращаю ваше внимание, что в погоне за массовостью и какими-то мифически-щедрыми спонсорами, мы можем потерять главную идею этого мероприятия, и именно СПОРТИВНЫЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ГОРНОМУ ВЕЛОСПОРТУ. Хотите массовости и спонсоров - почему не заняться такими форматами как велодни, разного рода сотки по асфальту и грунтам, туристические многодневки , да марафонский бег по центру города, в конце концов.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31765
Re:Категории гонщиков 31/10/2017 23:42 Репутация: 6
evan писал(а):
Как-то плавно разговор отошел от темы самой организации гонок. Мне кажется, что изначально пост Василия об отказе делать гонки в подобном ключе касался отнюдь не трасс... А именно организации самой гонки, и окончательного выхлопа для оргов и спонсоров. Я повторюсь, этапы ЛКУ должны быть конфеткой, для нас - участников, зрителя, и организатора. Не нужно 10 этапов в зажопинсках, нужны элитные этапы. Если бы я брался к примеру за организацию этапа, я бы в первую очередь отдавал себе отчет в том, что ни при каких обстоятельствах, доходы от стартовых никак не покроют расходы на саму гонку, если хочу конфетку, а не фантик с под нее.

Так і є... але щоб гонка була цікава для спонсорів, від учасників теж багато залежить. Ну і компенсувати малу кількість учасників (в нас навіть профіків чоловік 50-80 приїжджає на офіційні старти, то що вже казати про аматорів) можна і потрібно глядачами. А глядач не піде спостерігати на униле катання по тропам. Глядачу треба екшн, а завдання оргів зробити цей екшн максимально безпечним(наскільки це взагалі реально в травматичному виді спорту), але в одночас цікавим для глядача.

Де стоять всі глядачі в Вінниці? Там де просто підйом, чи якесь як в нас люблять казати коли мова про траси "фанове рулілово"? Та ні, стоять на рок гардені, там де самі видовищні тех елементи))).

Тобто на мою думку, щоб зробити цукерку, має бути технічна траса, яка цікава не тільки гонщикам, а й глядачам. І звісно надіятись все перекрити стартовими це дуже ризиковано і малоефективно. Треба шукати спонсорів, спонсорів які готові вливати кошти, а за ці кошти робити видовище, робити нагородження з МС і якісним звуком, зі сценою... щоб на стартовій була і їжа і напої... і ще багато чого іншого... звісно це все одразу зробити складно, але цього треба прагнути.

Просто спрощувати чи ускладнювати траси, в кращому випадку не дасть ніякого ефекту, а може бути і від'ємний результат.

Завжди весь спорт це шоу, цільова аудиторія якого глядач. Є глядач, івент цікавий спонсорам... є глядач, є вболівальники, гонщикам теж цікавіше їхати гонку. В нас не цікаві гонки, як аматорські так і професійні, бо немає глядача. Буде глядач, з'являться і ЗМІ, про змагання почують трохи далі ніж в колі кантріл які катають з 2000х років, будуть нові люди, нові учасники, нові спонсори.
Merck
Merck
Протуровець
Постов: 334
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :40
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
ВверхСтраница: 1...345678910
Модераторы: vak, рыжий, run, Shved
Банер  
  
наверх
time: 1.0403361320496