bikeportal.org.ua


Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
ВнизСтраница: 123
Сообщения темы: Маршруты марафона.
#31254
Re:Маршруты марафона. 10/04/2017 14:41 Репутация: 5
мегалайт того й цікавий, що я знаю, що це найбільший челендж. Я його ж теж хотів робити, але не придумав.
по кантрє - просто цікаво, бо якраз з ним можливостей мульйон є, і цікаво, що ви накрутили.
по лайту реверс поганий тим, що асфальтовий серпантин не перекрити, а він дуже швидкісний, і шматки доволі непоганого асфальту чергуються з трешом. може бути дуже небезпечно, хоча там є інші грунтові спуски в косівську поляну, які я не дослідив - вони йдуть лівіше від асфальтного серпантину. якщо спускатись ними, то може вийти цілком нормальний маршрут по кілометражу з парою км по селу.
Carpathian
Carpathian
Експерт
Постов: 73
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Бровари Возраст :44
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31255
Re:Маршруты марафона. 10/04/2017 15:15 Репутация: 81
Ты прав насчет асфальта, но есть договоренность о том, что на время старта дорогу наглухо закроет полиция. Без этого я бы не решился на этот вариант.
Дороги и дорожки от 8-го КП по обе стороны хребта планируем изучить досконально, надеюсь, найдем приличные варианты.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31447
Re:Маршруты марафона. 28/06/2017 19:09 Репутация: 81
На Стежки-17 мы подготовили четыре трассы, одна ХСО, две ХСМ и одна гибридная, которую нельзя отнести с какому-нибудь привычному нам формату.
Начнем с самого вкусного, маршрутов категории Хард - Свидовец 85 и Косівська Поляна 47.
Первая - как можно догадаться ее длинна 85 км, и часть ее проходит по хребту Свидовец. С прежним хардом есть только два общих участка - от КП1 до КП4, и финишный участок, да и тот с изменениями. Набор 3000м.
Косівська Поляна 47 - это старый маршрут лайта.
Свидовец 85
"Косівська Поляна 47"
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31484
Re:Маршруты марафона. 23/07/2017 13:51 Репутация: 0
а як виглядає та надлайтова траса в перший день -"Буркут 10"?)
ОЗОН
ОЗОН
Молодой
Постов: 3
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Тернопіль Возраст :48
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31485
Re:Маршруты марафона. 23/07/2017 14:21 Репутация: 81
ОЗОН писал(а):
а як виглядає та надлайтова траса в перший день -"Буркут 10"?)
Та як виглядає? Добре та цікаво виглядає . По суті це два кола з підйомом по колись асфальтованій дорозі, та спусками по різних стежках. Перше коло це спуск по зовсім новій, прокладеній у травні стежці, друге спуск по фінішному треку марафонських дистанцій.
Старт буде знизу, аж від перехрестя з вул.Шевченка, проміжний контроль та фініш на звичній контрольній точці в парку Буркут.
Для тих, хто тільки хоче спробувати смак гірських перегонів це буде необхідний та цікавий досвід, а для досвідчених по суті такий собі спринт.
Трек є у відповідному розділі, дублюю посилання ще й тут.
www.gpsies.com/map.do?fileId=ryxklrwywxdfxnjd
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31493
Re:Маршруты марафона. 01/08/2017 16:12 Репутация: 3
А чи відомо вже приблизне розташування і кількість КП на дистанції?
rosen
rosen
Любитель
Постов: 42
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Львів Возраст :40
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31495
Re:Маршруты марафона. 01/08/2017 23:17 Репутация: 81
rosen писал(а):
А чи відомо вже приблизне розташування і кількість КП на дистанції?
Звісно відомо. Навіть не приблизно, а точно.
На Свидовці 85 7,5 КП, 7 повноцінних, та один спрощений, для контролю руху та поповнення водою.
Перші 4 там же, де й були в минулі роки. 5-й на 47,2 км, 6-й там де був 5-й у минулі роки, але тільки тепер це 58,7 км.
На 75,9 буде спрощений КП, на 79,9 останній повноцінний.
На "Косівській Поляні 47" без змін з минулорічним лайтом.
В минулому році скаржились, що деякі КП не там, де вказано на графіках, яких КП це стосувалося, хто підскаже?
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Последнее редактирование: 02.08.2017 11:37 Редактировал Shved.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31496
Re:Маршруты марафона. 01/08/2017 23:57 Репутация: 30
КП6 знаходиться далі від заявленого
Alberto Zakerroni
Alberto Zakerroni
Команда ВР
Постов: 549
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Лопушанка! Возраст :36
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31497
Re:Маршруты марафона. 02/08/2017 11:33 Репутация: 5
Я думаю, Юра мав на увазі, що 6 кп, там де раніше 5 було. бо зараз трек не проходить там, де було раніше КП6
Carpathian
Carpathian
Експерт
Постов: 73
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Бровари Возраст :44
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31498
Re:Маршруты марафона. 02/08/2017 11:38 Репутация: 81
Carpathian писал(а):
Я думаю, Юра мав на увазі, що 6 кп, там де раніше 5 було. бо зараз трек не проходить там, де було раніше КП6 Дякую, виправив.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31499
Re:Маршруты марафона. 02/08/2017 15:07 Репутация: 30
Carpathian писал(а):
Я думаю, Юра мав на увазі, що 6 кп, там де раніше 5 було. бо зараз трек не проходить там, де було раніше КП6
Та й добре!
Зате тепер ви знаєте, що в минулому році кп6 було далі від вказаного на графіку
Alberto Zakerroni
Alberto Zakerroni
Команда ВР
Постов: 549
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Лопушанка! Возраст :36
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31500
Re:Маршруты марафона. 04/08/2017 00:08 Репутация: 81
Alberto Zakerroni писал(а):
Carpathian писал(а):
Я думаю, Юра мав на увазі, що 6 кп, там де раніше 5 було. бо зараз трек не проходить там, де було раніше КП6
Та й добре!
Зате тепер ви знаєте, що в минулому році кп6 було далі від вказаного на графіку

В цьому році не проходить, але ніхто не знає, де він буде проходити наступного року. А ми вже будемо знати, що розташування КП-6 треба позначити на мапі більш ретельно.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31503
Re:Маршруты марафона. 07/08/2017 11:35 Репутация: 2
Їздили в суботу новий маршрут хардкору.
Хотілось би поділитись враженнями

Розмітка
Розмітка - ВОГОНЬ. Вказівників і міток дуже багато, чітко видно заблудитись нереально. В деяких місцях майже як злітна смуга з жовтими цяточками. Єдине місце де трохи думали куди їхати вже на фінішному спуску на ділянці де стежинка виходить з лісу на трав'яну галявинку. Ну але там і не було де намалювати мітки. Впевнений, що під час марафону там будуть стрічки натягнуті і теж буде все чітко і ясно.

Маршрут
Їхали і в деяких місцях, які не дуже подобались думали як можна було по іншому зробити маршрут і завжди впиралися у те, що іншого кращого варіанту немає. Тобто є деякі ділянки, яких думаю і самі організатори хотіли би уникнути, але немає як.
Стартовий підйом - гуд
Від перевалу до колишнього 1 КП не дуже сподобалось. Круті підйоми вже на початку марафону. Та й особисті невподобання такого типу рель'єфу і покриття. Але інакших варіантів не придумали. Як варіант можна було хіба стартовий підйом робити по старому, але тоді другий день буде такий же стартовий підйом. На скільки розумію організатори старались зроибити так, щоб максимально по різних дорогах їхати перший і другий день, щоб не було нудно)
По хребту до пол.Флантус все без змін. Пару важких торчків.
Давно не було дощів, тому місце де колись об'їжджали купу калюж тепер їдеться собі просто по дорозі і тільки 2 калюжі довелось по траві об'їхати. Траса дуже пересушена, місцями ПІСОК! багато живого каміння і гравію ускладнює круті підйоми

Нова ділянка
Ми вже раніше катали там, але тепер якраз через те, що давно не було дощів підйом серпантином на хребет дуже скланий і треба мати добрий баланс, щоб там не спішуватись. На першій третині підйому декілька раз спішились, але потім трохи приловчились і до кінця вже доїхали без спішування. На цьому складному серпантині дуже класний вид на Жандарми, Стіг і Близниці, але думаю під час гонки всі будуть дивитися під колеса і вибирати траекторії і, на жаль, цього не побачать.
Звідси починається сама крута ділянка маршруту. Я би сказав можливо навіть одна з найкращих ділянок в горах, яку катав.
Спочатку пологий траверс хребта. Потім їдемо по хребту понад оз.Геришеска тут 2 класних таких торчки, які будуть ще тим випробуванням. Але нам з Любчиком вдалось їх виїхати, тому більшості точно мали б бути під силу. Потім починається класний спуск по відкритому хребту з плавними лініями і гарними краєвидами. Періодично спуск переривається короткими або середніми крутенькими підйомами, але завдяки тому, що на спуску встигаєш відновитися зазвичай більше половину підйому долається накатом, а до кінця вистачає сил докрутити.

Спуск від колишнього 5 КП вниз до дороги попри струмок.
Переживав як буде їхатись цей спуск. Але нормально, багато каміння, часто живого, тому спуск трохи технічний і треба бути акуратним. Їхав вниз і деколи дивувався як це нам вдавалось його виїжджати не спішившись вгору.

Ділянка, яка викликала найбільше обговорення це 15 км дороги вздовж річечки.
Думав буде дуже нудно, але перші 5 км тієї дороги досить цікаві, далі 5 км норм і тільки останні 5 км вже трохи піднадоїдає, хоча в режимі змагань може бути таке, що і незчуєшся, як вже треба буде долати фінішний підйом.
Зліва від дороги схил і з нього стікає вода на цю дорогу, тому навіть в таку спеку і при відсутності дощів дуже давно всі будуть заляпані і перед останнім підйомом бажано змастити ланцюг.

Фінішний підйом
Новий фінішний підйом викликав теж деякі питання. Думав, що доведеться там дуже багато пішкодралити, але як виявилось було тільки 2 ділянки в першій третині підйому, які доведеться йти пішки. Одна десь 30м, інши 50. Далі на диво все їхалось. Хоч і важко місцями, але зате у тіні. Проте дерева закривали не тільки від сонця, а й від вітерця, тому було все-одно дуже спекотно підійматися.

Фінішний спуск був складним цього разу. Мабуть навіть тоді коли їхали під дощем спуск був простішим, ніж коли такий пересушений.

В загальному версія хардкору вийшла як на мене важчою ніж попередня, але зате на мою думку однозначно кращою в загальному. Добавилось 15 км дороги, але зате пропав хребет де багато пішкодралили. Немає спуску від бувшого 4 КП, але зате є не менш цікавий спуск до тієї 15 км дороги. Новий фінішний підйом має як плюси так і мінуси, але враховуючи що до старого підйому довелось би ще їхати 8 км по дорозі, то новий однозначно виграє. Стартовий підйом більше сподобався старий. Ну а самий більший + нового маршруту це ділянка від озера і до колишнього 5 КП
DejaVu
DejaVu
Любитель
Постов: 20
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Івано-Франківськ Возраст :35
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31504
Re:Маршруты марафона. 07/08/2017 23:52 Репутация: 81
Дякую, все співпадає Не всі ділянки нам також сподобались, але альтернативи ми поки що не знайшли.
Фінішний спуск ми зробили іншим в декількох місцях, і це повинно було зробити його трохи легшим як у проходженні, так і в орієнтуванні.
По траві дійсно буде розмітка стрічками, далі попри кормушку зроблена більш плавна траєкторія, зараз ви по звичці іі пролетіли по прямій.
Радий, що подобається новий трек. Сподіваюсь, погода нам буде сприяти, всі зможуть проїхати маршрут та встигнути насолодитися краєвидами.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#31505
Re:Маршруты марафона. 08/08/2017 15:10 Репутация: 2
Трохи фото є в звіті на ФБ:
www.facebook.com/slavik.soroka/posts/1311115668998893

І відео цікавого і не простого підйомчика понад озером там же
DejaVu
DejaVu
Любитель
Постов: 20
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Івано-Франківськ Возраст :35
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
ВверхСтраница: 123
Модераторы: vak, рыжий, run, Shved
Банер  
  
наверх
time: 0.96577095985413