bikeportal.org.ua


Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
ВнизСтраница: 12
Сообщения темы: Общая информация.
#30554
Re:Общая информация. 03/08/2016 23:06 Репутация: 81
Неожиданный цвет и 100% Х\Б, как и просили.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#30561
Re:Общая информация. 05/08/2016 20:04 Репутация: 0
Shved писал(а):
Надо бы клише заказать.
1.Справка из физдинспансера. Нет противопоказаний к участию в соревнованиях. В иделе - не ранее 11-го августа, пойдет и месячной давности.
2.Справка из лечебного учереждения о том, что нет противопоказаний к участию в спортивных соревнованиях.
3.Справка из лечебного учереждения, "здоров, противопоказаний к повышенным нагрузкам нет".
Это может быть поликлиника по месту жительства или работы, или частная клиника, главное, чтобы были печати врача и учереждения.
Справку на время гонки мы оставляем у себя, после гонки возвращаем.

В мене довідка просто від лікаря - терапевта про те, що не має протипоказань до занять велоспортом. Давав її вам на ЛКУ на Драгобраті. На опришки мене з нею допустять ?
+roman+
+roman+
Молодець
Постов: 11
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Івано-Франківськ Возраст :39
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#30569
Re:Общая информация. 07/08/2016 21:18 Репутация: 81
Допустять с такою формою довідки, але з датою, не давнішою ніж за місяць.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#30578
Re:Общая информация. 08/08/2016 22:45 Репутация: 2
А на основі чого грунтується "місячної давності"? Це десь є документи офіційні, що медична довідка від фізкультурного диспансеру діє тільки один місяць?

В диспансері мені сказали, що довідка діє 6 місяців. Не розумію чому на змагання які проводять різні офіційні федерації допускаються довідки 6 місячної давності, а СО потрібно не менше місяця.


Ви ж розумієте, що для спортивних диспансерів, не існує такого поняття, як аматорський велоспорт,вони хочуть, щоб ти їм назвав федерацію від якої ти їдеш на змагання, тим паче вони навіть не знають, що таке гірський марафон, максимум, що вони знають, це велодень. Я вже не кажу, про "професійний медогляд".От що, мені тепер потрібно іти, і поновляти довідку? Та вони розсміються мені в обличчя.

Багато людей робили довідки в травні на "Тільки у Львові", якої б мало вистачити на весь сезон. А зважаючи на те, що в положеннях про термін дії довідки не вказано, тепер можна уявити, як будуть люди виходити із цієї ситуації в Рахові за день до марафону.

Так виходить, що тепер на кожні змагання треба індивідуальну довідку робити)))
denys281
denys281
Молодой
Постов: 2
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Львів Возраст :34
Последнее редактирование: 08.08.2016 22:46 Редактировал denys281.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#30579
Re:Общая информация. 09/08/2016 00:32 Репутация: 81
Ми розмовляємо про довідку від лікаря-терапевта, чи про довідку з фізкультурного диспансера?
Едина нормативна база це "Правила змагань з велосипедного спорту", не знайшов її на сайті ФВСУ, тільки в архіві інших на сьогоднішній день я не знаю.
Про медичний допуск 2.4.2. ..... В них проставляються підпис лікаря та печатка лікарської установи з датою проходження медичного огляду кожного учасника, який затверджується диспансером.
Допуск лікаря дійсний на 15 діб.

Таким чином термін придатності довідки лікаря 15 діб.
На змаганнях "Стежками Опришків" прийнятні терміни придатності довідок з фіздиспансера не більше, ніж пів-року, від терапевта - не більше місяця.
Дякую за вказану неточність в Положенні, виправимо.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#30580
Re:Общая информация. 09/08/2016 09:36 Репутация: 2
Shved писал(а):
Ми розмовляємо про довідку від лікаря-терапевта, чи про довідку з фізкультурного диспансера?
Едина нормативна база це "Правила змагань з велосипедного спорту", не знайшов її на сайті ФВСУ, тільки в архіві інших на сьогоднішній день я не знаю.
Про медичний допуск 2.4.2. ..... В них проставляються підпис лікаря та печатка лікарської установи з датою проходження медичного огляду кожного учасника, який затверджується диспансером.
Допуск лікаря дійсний на 15 діб.

Таким чином термін придатності довідки лікаря 15 діб.
На змаганнях "Стежками Опришків" прийнятні терміни придатності довідок з фіздиспансера не більше, ніж пів-року, від терапевта - не більше місяця.
Дякую за вказану неточність в Положенні, виправимо.

У мене довідка із фіз. диспансеру, за травень місяць. Написано, що здоровий і можу брати участь у марафонському велопробізі....
denys281
denys281
Молодой
Постов: 2
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Львів Возраст :34
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#30582
Re:Общая информация. 09/08/2016 11:47 Репутация: 81
denys281 писал(а):
Shved писал(а):
Ми розмовляємо про довідку від лікаря-терапевта, чи про довідку з фізкультурного диспансера?
Едина нормативна база це "Правила змагань з велосипедного спорту", не знайшов її на сайті ФВСУ, тільки в архіві інших на сьогоднішній день я не знаю.
Про медичний допуск 2.4.2. ..... В них проставляються підпис лікаря та печатка лікарської установи з датою проходження медичного огляду кожного учасника, який затверджується диспансером.
Допуск лікаря дійсний на 15 діб.

Таким чином термін придатності довідки лікаря 15 діб.
На змаганнях "Стежками Опришків" прийнятні терміни придатності довідок з фіздиспансера не більше, ніж пів-року, від терапевта - не більше місяця.
Дякую за вказану неточність в Положенні, виправимо.

У мене довідка із фіз. диспансеру, за травень місяць. Написано, що здоровий і можу брати участь у марафонському велопробізі....

Цього досить.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
ВверхСтраница: 12
Модераторы: vak, рыжий, run, Shved
Банер  
  
наверх
time: 0.83215403556824