bikeportal.org.ua


Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
ВнизСтраница: 12345
Сообщения темы: Траса (Вінниця ЛКУ)
#15169
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 18/04/2013 23:05 Репутация: 11
Сварус писал(а):
Andron, дякую за теплі слова : ) За фонтан точно не знаю, але постараюсь вияснити.

Вияснив. Цитата: "за інформацією від керівництва корпорації «Рошен» на 27 квітня заплановане відкриття третього сезону роботи найбільшого у світі річкового світло-музичного фонтану «Рошен» у Вінниці"
Киря
Киря
Еліта
Постов: 162
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Вінниця Возраст :37
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15170
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 19/04/2013 00:59 Репутация: 0
Интересная трасса. Может даже
Hammer
Hammer
Любитель
Постов: 25
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Одесса Возраст :50
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15180
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 19/04/2013 12:11 Репутация: 15
Сварус писал(а):
Чесно кажучи я ще не в курсі який саме буде чікенлайн для трампліна. Але він буде - це точно.
Що до дропів. Ось так сьогодні я їх проїжджав:



Один дроп об'їхав і перед двома вигальмувався. Відповідно швидкість була малою і на контр-нахил пішов з цікавості а не необхідності.

P.S. Побажання по трасі приймаються, вона все ще в розробці і доробці

Ну тут действительно не дропы, а ступеньки, прыжок с горизонтальной плоскости не опасен, лично меня ввергает в ужас вот это строение

Прикатуючи перший великий дроп, я зломав ключицю
Это наверное тут было.
tosha
tosha
Еліта
Постов: 128
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :48
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
Душу дьяволу за победу в гонке....
#15186
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 19/04/2013 12:19 Репутация: 19
Ця конструкція буде дороблена і вийде просто переізд як Merck на відео показував.
Ще раз повторюю - безпеці на трасі приділяється максимум уваги.Будуть об"ізди,ну і фінальний вигляд конструкцій буде не такий страшний як здається
saniaMTB
saniaMTB
Протуровець
Постов: 202
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Вінниця Возраст :35
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15190
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 19/04/2013 12:49 Репутация: 6
У нас это тоже сначала был трамплин))) дертеры приехали и построили нам на трассе такую штуку))) пришлось еще такую же половинку с другой стороны пристроить и получился сьезд и дертеры могут прыгать и нам +1 технический элемент
У нас кстати на гонке никто так его прыгнуть и не решился) а сьезжали почти все, даже девушки... в общем там нечего боятся, сьехал и все

Трасса в Виннице и в том году была классная, а в этом смотрю будет вообще круть... нужно ехать, винницкие знают толк в извращениях постройке трасс, не думаю что кто то останется недовольным, главное Фатейку перед гонкой пивом напоить и поставить болельщиком на самом сложном участке
Merck
Merck
Протуровець
Постов: 334
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :40
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15191
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 19/04/2013 12:53 Репутация: 11
tosha, ця конструкція виглядає як злітна полоса тільки на цьому фото...така вже робота фотографа - обманювати людей, показуючи предмети не такими якими вони є насправді
Насправді він такий:


Ось відео стрибків минулого року відразу після будівництва цього трампліна:


На відео всі любителі і тільки один райдер з категорії "Еліта". Я там стрибаю на найнері. Це мій перший в житті стрибок. Після прикатки і десятки стрибків поїхав на "Китаєво. Класика":



І там даний малесенький трамплінчик мені дався значно важче Дуже сильно завалювався передок. Пруф 1 і пруф 2

Ключицю я зломав в кінці минулого сезону на цьому дропі:

Зломав бо дурний. Такі штуки не можна форсувати з ходу, треба вчитись на мініатюрах. А я не спец. по проїзду технічних елементів. Приклад проїзду:



Вже на даний момент там є чікенлайн, яким я і користуюсь в цьому році
Більше того, тепер я боюсь стрибати раніше прикатаний трамплін...і спокійно об'їжджаю його стороною

Як вже зазначив saniaMTB (головний автор і реалізатор ідей для траси), і трамплін і дроп будуть дороблені таким чином що їх можна буде не стрибати а просто проїжджати на меншій швидкості без стрибка.
Киря
Киря
Еліта
Постов: 162
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Вінниця Возраст :37
Последнее редактирование: 19.04.2013 13:02 Редактировал Киря.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15192
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 19/04/2013 13:20 Репутация: 19
Взагалі акцент трасиі не на трамплінах і дропах,а на різного роду фанових штуках.На трасі є просто таки, імхо, шикарний кам"яний яр(який теж матиме об"Ізди),коренева алея,купа всяких контрнахилів,вертольоти від міні до мега,секція "сіьки"+серія контрнахилів, секція волрайди/вертольоти і просто таки дофігіща "рульожки"
Прохання не робити поспішних висновків,що траса небезпечна,ФР-на чи яка там ще,буде - море фана(с)
Безпека на трасі найголовніше,змагання в нас ЛЮБИТЕЛЬСЬКІ і я це розумію
saniaMTB
saniaMTB
Протуровець
Постов: 202
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Вінниця Возраст :35
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15194
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 19/04/2013 14:15 Репутация: 26
як би на тому трамплінчику хтось з переляку не дьорнув гальма, і не встряв у приземку.


Торішні Дідькові стежки - це був просто розрив моцку! Найфановіша трасса 2012.
Бант
Бант
Протуровець
Постов: 371
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :42
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15200
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 20/04/2013 02:00 Репутация: 0
Цей рік виключенням не буде
весь фан минулого року залишився + додався новий (нові місточки, елітний спуск, волрайди і т.д. і т.п.)
proflater
proflater
Любитель
Постов: 22
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Вінниця Возраст :34
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15245
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 23/04/2013 09:17 Репутация: 4
классная получилась трасса:)
SaNcho
SaNcho
Еліта
Постов: 133
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Николаев Возраст :28
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15411
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 29/04/2013 21:00 Репутация: 11
Трамплін тепер не обов'язково стрибати. Його можна просто проїжджати на меншій швидкості. Вигляд він має наступний:







Ліс у нас зараз просто шикарний, повна протилежність сухим і сірим Дубкам у Києві. Ще один новий контр-нахил:



Дроп тепер теж можна просто проїжджати на малій швидкості без будь-якої загрози для безпеки:





Завдяки наполегливості saniaMTB і його вірі у свою справу, пророблено ще одну петлю з новим містком:





Інструмент не витримує такого натиску робіт і ломається "на раз-два"



Також у трасу знову включено минулорічний вузький місток, але його поліпшено(с)
Фото деяких цікавих елементів траси спеціально не роблю, аби зберігати хоч якусь інтригу

Фотоальбом одного з останніх днів робіт: http://svarus.io.ua/album608985
Киря
Киря
Еліта
Постов: 162
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Вінниця Возраст :37
Последнее редактирование: 29.04.2013 21:06 Редактировал Киря.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15468
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 04/05/2013 22:11 Репутация: 21
Ждём 11-е число.
Prizrak
Prizrak
Протуровець
Постов: 615
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Сумы Возраст :65
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15507
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 07/05/2013 09:49 Репутация: -9
Валера, завязывай колдовать с погодой! Уже какие-то громы и молнии в воскресенье. (
ВС
ВС
Еліта
Постов: 106
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Одесса Возраст :56
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15510
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 07/05/2013 10:31 Репутация: 13
Володя, не паникуй Все будет солнечно и сухо
Ставь фаст траки и забывай про выбор резины на гонку
Focus
Focus
Еліта
Постов: 153
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :38
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#15511
Re:Траса (Вінниця ЛКУ) 07/05/2013 11:14 Репутация: -9
Ты прям читаешь мысли, я тут сижу, вокруг куча резины и думаю резиновую думу. ))))))

Фаст траки пока не могу, жаба давит брать 26, а на след. год перехожу на сам понимаешь какой размер.
ВС
ВС
Еліта
Постов: 106
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Одесса Возраст :56
Последнее редактирование: 07.05.2013 11:16 Редактировал ВС.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
ВверхСтраница: 12345
Модераторы: vak, рыжий, run
Банер  
  
наверх
time: 0.95253992080688