bikeportal.org.ua

Hutsul trophy 2017

Оценка гонки участниками

Вы не участвовали в гонке, поэтому не имеете право голоса.


Результаты голосования:

По всем голосам По категориям
участников
По половой
принадлежности

Все голоса

Всего проголосовало - 23

Организация
Трасса
Судейство
Награждение
Оценка: 8.87 Оценка: 8.91 Оценка: 8.01 Оценка: 8.77
Tooltip Информационное освещение: 9.00
(8)
Tooltip Разметка: 6.00
(10)
Tooltip Хронометраж: 7.40
(5)
Tooltip Наградная атрибутика: 9.67
(6)
Tooltip Удобство регистрации на старте: 9.75
(8)
Tooltip Безопасность: 8.50
(10)
Tooltip Информативность во время гонки: 6.75
(4)
Tooltip Призы: 9.33
(6)
Tooltip Оформление стартового лагеря: 9.13
(8)
Tooltip Сложность трассы: 9.67
(9)
Tooltip Скорость выдачи протоколов: 8.25
(4)
Tooltip Скорость подготовки награждения: 7.83
(6)
Tooltip Соблюдение временного распорядка: 8.13
(8)
Tooltip Технические элементы: 9.78
(9)
Tooltip Объективность судейства: 9.00
(4)
 
Tooltip Аудио-сопровождение: 9.63
(8)
Tooltip Силовые элементы: 9.56
(9)
   
Tooltip Погода:
9.88
(8)
Tooltip Соответствие трассы формату гонки: 9.78
(9)
   
Общая средняя оценка: 8.64

Комментарий #1:
(West Yuray)
Взагальному змагання залишили хороші спогади. Стартове місце класне, підбір музики також класний, Стежки по лісі чудові (незважаючи на попередні дощі), спуски були такі, що забував про все і тільки тримався за руль і гальмував, КП розташовані у нормальних місцях. Нагородження атмосферне і, незважаючи на помилки із зайнятими місцями у медіумі, пройшло класно. Тепер мінуси. :( Гіршої розмітки я ще не зустрічав ( може через дощі напередодні, може волонтери, які не знають як і де розмічати ). На трасі медіуму після другого КП, перед останнім підйомом було село. То в селі ВЗАГАЛІ розмітки не було. Хоча б фарбою на землі стрілки поставили або стрічки повішали. ( не вірю що місцеві все позривали ). Два рази в селі думав вертатись і шукати де протупив якись поворот. Але коли дорога пішла уверх в селі, то справа на дереві була перша жовта мітка від останніх позначок, які були на спуску в село. Ще суттєвий мінус це дорога від того місця де міліція нас залишила і вся група поїхала по грунтовій дорозі, до початку стежок у лісі. Так от ця частина дороги була непрочищена( в деяких місцях треба було іти пішки, бо можна було лишитись без перекидки ). Але взагальному все норм. Побільше б гірських марафонів.

Комментарий #2:
(VitorS)
Розмітка була жахливою. Її не вистачало всюди. І взагалі не було після КП2 на трасі Медіум. Стартова галявина не була готова до перших фінішуючих.

Комментарий #3:
(tosha)
Трасса марафона в целом хороша, перегиб с торчками компенсировали классные спуски. Но трек, пересекающий сам себя напряжен для ориентирования. Отсутствие разметки и перекрытая трасса тоже не добавляли настроения. Торчащая поперек дороги балка оставила след на спине, но малый рост помог избежать крупных неприятностей со здоровьем. Слишком долго катали по асфальту, да еще и кругами. Слишком затянутое награждение, несоблюдение регламента едва не стоило опоздания на поезд. Макароны с брынзой - лучшее рекавери за все время. Логистика печальна. Сам Косов выигрывает у Рахова и Славского наличием отличной речки, странно что с таким крупным населенным пунктом нет нормального сообщения.

Комментарий #4:
(Taraskin)
Розмітка та волонтерський судпровід - найслабші прояви чудового заходу. Подекуди відсутність їх суттєво впливали на намір відвоювати втрачені позиції.

Комментарий #5:
(petrok13)
Розмітка на трасі лайт ще гірша чим на медіум. Старт і нагородження затримали, помилки в результатах при нагородженні. Приз - важкий шолом не сподобався, можна було обійтись без нього. Грибна юшка була смачною, натрапив на неї випвдково, ніхто не казав де можна перекусити.

Комментарий #6:
(Father)
Интересная динамичная трасса у Хардов, желательно прикатывать, к сожалению этого не сделал ранее, раз 5 сходил с маршрута. Очень повезло, что не было дождя, иначе бы по глине просто плавали. Участников мало, на манеже все те же :) - им за это отдельный респект, за то что поддерживают оргов. Много лаж по организации, но в целом ОК, надеюсь к следующему мероприятию все будет веривандефул:) Из судейства - фиксировали только Старт и Финиш, на КП промежуточного контроля не было, присутствовали случаи срезок, как их выявляли не известно:)

Комментарий #7:
(gans)
Трасса отличная, но разметка хромала, в некоторых местах или было плохо видно или находилась в не очевидных местах. Ну и бревно над траекторией , которое меня сняло с вела не понравилось. В остальном все отлично

Комментарий #8:
(posh)
Старт лайта задержали на 3 минуты! На кп кормили прохладными бананами. Зачем аще эти призы?давайте без них! Рокгрупа лабала веселую музыку! Трансфер зачем сделали?Недочеты с волонтерами и награждением- это мелкие факапы, а Косов чудесен. Я рада, что была возможность проехать трассу и поучаствовать. Есть таки что то в этих ваших гонках. И медалька крутая, доехала :) Спасибо оргам и команде, а так же друзьям, которые приехали и помогали :)

Комментарий #9:
(swimmer)
Чудесна траса хардкору з цікавими спусками і страждальними апхілами. Траса для новачків теж цілком відповідала своїй назві - не надто складно технічно, але й не прогулянкова. Було пару завтиків із розміткою, але, загалом, для мене некритичних. Наступного року хотілося б бачити подовжену версію хардкору, позаяк 50км - це не серйозно для траси з такою солідною назвою :) Дуже дякую оргам за це свято і, сподіваюся, ще один щорічний, цікавий карпатський марафон! Фотографам окрема подяка за дуже круті світлини!

Комментарий #10:
(kylinar)
Загалом все сподобалось ;) За день до гонки, мав змогу у спокійному темпі проїхати трасу Медіум з телефоном у ролі навігатора. Багато разів придивлявся до треку і запам'ятовував повороти. І це дійсно дуже допомогло на самих перегонах, так як вистачало місць, де розмітки не вистачало. Особливо для проходження дистанції без попередньої прикатки. У "Положеннях" до гонки прописано, що з собою варто мати як мінімум телефон з актуальним треком. Тож переконався, що так і є. Сама траса сподобалась, шмат траси містом після старту дав можливість розігріти м'язи. Місце старту і фінішу сподобалось. Було багато дуже фанових спусків. Всі пішкодрали вверх повністю перекриті кайфом від тих спусків. Виникало бажання повернутися і проїхати вниз знову ;) Помилки під час нагородження, ну то таке, буває. Смачна грибна юшка та картопля з ребрами були дуже доцільні і смачні. В наступному році дуже хочеться більш чіткої розмітки, бо без прикатки їхати було би доволі складно. Ще подарункові шоломи, на мою думку, не варті того, щоб на них витрачати кошти. Дуже хочу повернутись у наступному році! Сам Косів дуже сподобався. Дякую організаторам за івент ;)

Комментарий #11:
(bios)
1. Трасса очень понравилась. Невыезжаемых торчков было немного. Спуски фановые и без лишнего экстрима. Стартовый прогон по асфальту проведен отлично (а он необходим для пиара и вполне неплох для разогрева). Участок по селу перед последней горкой конечно унылый, предпочел бы еще один горный с набором 300-500 так как не укатался ) КП были там где нужно, ехал с одной флягой и вода была как раз вовремя. 2. Сам Косов великолепен. Отдыхал с семьей, дети были в восторге. 3. Разметка слабенькая. Это очень важный элемент трассы. Ей должен заниматься опытный чел, а не просто проехаться по треку и повесить N ленточек. Каждая развилка должна быть продумана. Ехал без GPS, блуканул 2 раза в сумме примерно на 5 мин, считаю что мне крупно повезло )) 4. Косяков на награждении конечно быть не должно, особенно если оно задержано почти на час. 5. Призы - круче чем на большинстве других ивентов. Медали - ваще улет! 6. Атмосфера на награждении на пять баллов. Живая музыка, танцы, национальные костюмы - все так как надо. 7. Еда - супер и на любой вкус. Кому супчик, кому макарошки с брынзой, кому мясо с жаренной картошкой. Я попробовал все )) Оргам огромная благодарность! Надеюсь в следующем году участников будет на порядок больше, ивент этого достоин.

Комментарий #12:
(aeda)
Всегда мечтала попасть в Карпаты не с нашей закарпатской стороны - мечты сбываются:)! До первого КП как-то непонятно было почему мы так долго ездим по лесам-по полям вокруг села, но потом... началось! Трасса понравилась неимоверно! Сногшибательные подъемы, интересные спуски, красота кругом. Спасибо всем людям причастным к организации марафона! Приедем еще :)

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:



Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Найближчі гонки

18.05.24, Змагання з МТБ(ХСО)
Сумская обл,село Мала-Рибиця.
25.05.24, «Домбровське MTB крос-кантрі» 2024
Калуш
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

Банер  
  
наверх
time: 0.84187602996826