Перегони входять до Аматорського Кубку Рівного з MTB.

Організатори: велосипедисти м.Рівне.
Фінансування здійснюється за рахунок внесків учасників та спонсорських внесків.

2. Місце й строки проведення
Велоперегони будуть проводитися 15 листопада 2015 року в у м. Рівному, у парку на розі вулиць Чорновола та Басівкутська.
Реєстрація починається 12:00. Закінчення реєстрації 12:45. Початок заїздів 13:00.
3. Категорії учасників і нагород:
  • чоловіки
  • жінки
4. Допуск до участі в змаганнях
Учасники, яким не виповнилось 18 років, до гонки допускаються за наявності батьків.
Для участі в змаганнях необхідний справний велосипед та шолом.

5. Порядок реєстрації
Реєстрація закінчується за 15 хв. до початку заїздів.
При отриманні номера, учасник велоперегонів повинен підписати розписку про відповідальність.
Стартовий внесок (при попередній реєстрації на сайті):
●чоловіки - 20 грн, (може бути зменшений за спонсорської підтримки)
●жінки - безкоштовно.
Без попередньої реєстрації стартовий внесок збільшується на 20 грн.
Стартові номери призначаються в порядку реєстрації на старті.

6. Попередній перегляд траси
Попередній перегляд траси – обов'язковий, перед початком заїздів.

7. Порядок проведення заїздів та визначення переможців
Заїзди проводитимуться згідно міжнародного регламенту XCT та XCC

Захід складатиметься з трьох залікових заїздів:

1 заїзд - індивідуальні перегони з роздільним стартом, XCT. Старт учасників в порядку стартових номерів, затримка між учасниками 1 хв. Учасник на колі, якого наздогнав учасник, що стартував за ним, зобов'язаний не чинити перешкод та дозволити себе випередити. Залікові бали отримують 5 кращих фінішувавших, 5-4-3-2-1 бал відповідно. За результатами першого заїзду виконується шикування у 2-му заїзді.

2 заїзд - групові перегони по короткому колу. Старт масовий, шикування на старті парне, в порядку результатів першого заїзду. Тривалість: 30-35 хв. Залікові бали отримують 8 кращих фінішувавших, 10-8-6-5-4-3-2-1 бал відповідно. За результатами другого заїзду виконується шикування у 3-му заїзді. Перша вісімка шикується реверсивно до результату.

3 заїзд - групові перегони по короткому колу. Старт масовий, шикування на старті парне, в порядку результатів другого заїзду. Перша вісімка шикується реверсивно до результату другого заїзду. Тривалість: 30-35 хв. Залікові бали отримують 10 кращих фінішувавших, 25-18-15-12-10-8-6-4-2-1 бал відповідно.

Затримка між заїздами:15 хв.

Результат змагання визначається за сумою балів отриманих в трьох заїздах. При однаковій сумі балів кращим вважається той результат, який зайняв вищу позицію в останньому заїзді.

Старти заїздів категорій відбуватимуться одночасно, з затримкою 1 хв.
Перший заїзд Чоловіків - 13:00.

Пам'ятні нагороди отримують переможці (1-3 місця) в кожній з категорій (Чоловіки, Жінки).

8. Порядок проходження дистанції
Довжина одного кола велоперегонів – приблизно 2 км.
Проходження траси фіксується на фініші. Зрізання траси загрожує учасникові
дискваліфікацією.
Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин між заїздами. У випадку заміни велосипеда спортсмен зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.
Лінія старту та лінія фінішу є визначеними.
Учасник, що наздогнав іншого, зобов'язаний попередити про набір випередження.
Перебування на трасі під час проведення заїздів учасниками, що вже фінішували чи ще не стартували, категорично заборонено та може стати причиною дискваліфікації учасника.

9. Оголошення результатів і нагородження.
Оголошення результатів відбудеться після завершення велоперегонів, в межах стартової галявини.
Учасники, що зайняли 1-3 місце у кожній категорії, нагороджуються призами.